Zahradní dřevěné relaxační křeslo SCANDI ze sibiřského modřínu - Home Decor Bohu

Zahradní dřevěné relaxační křeslo SCANDI ze sibiřského modřínu

X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

Elegantní relaxační skládací křeslo SCANDI je vyrobené z masivu sibiřského modřínu silného 24 mm, který je díky vysokému obsahu pryskyřic extrémně odolný vůči hnilobě.Sibiřský modřín nelze srovnávat s modřínem evropským. Název je stejný ale vlastnost se liší. Kvalita sibiřského modřínu převyšuje téměř ve všech ohledech kvalitu dubu (mrazuvzdornost, odolnost vůči vodě, biologickou odolnost, životnost). Sibiřský modřín je tvrdé, poměrně pružné a velmi trvanlivé dřevo.  Díky vysoké hustotě, velkému obsahu pryskyřice a specifickému složení dehtů se sibiřský modřín nachází nejenom na prvním místě v odolnosti vůči zahnívání. V porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí je dvojnásobně rezistentní.

Křeslo lze jednoduše složit a skladovat bez velkých nároku na prostor. Konstrukce křesla je unikátní v  tom, že místo kovového spojovacího materiálů je použité pouze jutové lano. Křeslo je ideální pro používání jak venku tak ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, zahradě a také v saunových odpočívárnách.

Křeslo je standardně dodávané buď bez povrchové úpravy (dřevo dostane časem stříbrnou patinu) anebo ošetřené kvalitním olejem nebo barvou OSMO . Jsme ale schopni zhotovit různé varianty povrchové úpravy dle přání a představ zákazníka.

Ke křeslu lze dokoupit praktický podhlavník.

Specifikace:

Rozměry: 102(v) x 60(š) x 70(h)

Hmotnost: 12 kg

Odstíny: bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou dle domluvy

 

 

 

 

Cena 4 200 Kč