Zahradní dřevěná sada ze sibřiského modřínu Lux - Home Decor Bohu

Zahradní dřevěná sada ze sibřiského modřínu Lux

X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

Luxusní sestava dvoubarevného zahradního nábytku na terasu či k bazénu. Vyrobeno ze sibiřského modřínu. Sibiřský modřín nelze srovnávat s modřínem evropským. Název je stejný ale vlastnost se liší. Kvalita sibiřského modřínu převyšuje téměř ve vśech ohledech kvalitu dubu(mrazuvzdornost, odolnost vůči vodě, biologickou odolnost, životnost). Sibiřský modřín je tvrdé, poměrně pružné a velmi trvanlivé dřevo.  Díky vysoké hustotě, velkému obsahu pryskyřice a specifickému složení dehtů se sibiřský modřín nachází nejenom na prvním místě v odolnosti vůči zahnívání. V porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí je dvojnásobně rezistentní.

Zahradní sestava je složena ze 4 relaxačních křesel a stolku. Zobrazená sestava je pouze doporučená. Jednotlivé kusy nábytku lze koupit i samostatně v libovolné kombinaci.Relaxační křeslo
Křeslo je rozkládací a dvoupolohové.  Sedák i opěradlo jsou ergonomicky tvarované a umožňují velmi pohodlné sezení . Natřeno ručně dvakrát speciélním olejem na zahradní nábytek. Vruty jsou "neviditelné".
Křeslo lze složit  a skladovat bez velkých  nároků na prostor.

Rozměry: (v)91 cm x (h)80 cm x (š)50 cm

Barevný odstín: Kombinace Teak-Öl a Lärche-Öl

Hmotnost: 10 kg


Stolek

Stolek vyrobený z masivu sibiřského modřínu, který je v porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí dvojnásobně rezistentní.
Ve stolku je zabudovaný box na vysázení dekoračních rostlin, např. sukulentů. Natřeno ručně dvakrát speciélním olejem na zahradní nábytek.

Rozměry: (v)42cm x (h)49cm x (š)49cm

Barevný odstín: Kombinace Teak-Öl a Lärche-Öl

Hmotnost: 6 kg

Pozn. Při osobním odběru lze dodat i stolek s osázenými sukulenty, cena dohodou.  Pozn. V případě  dodávky na Slovensko se dopravné řeší individuálně.

Cena 16 000 Kč